Jaanipäeva auhinnaloos!

ABC Rent autorent » Autorent » Eripakkumised » Jaanipäeva auhinnaloos!

Võida jaanipäevaks pakiruumitäis karastusjooke!

Kampaania tingimused on dokument, mis reguleerib ABC Rent Eesti AS (edaspidi Korraldaja) poolt korraldatava kampaania põhimõtteid ja reegleid, mis on kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

 

1. Kampaania korraldaja on ABC Rent Eesti AS.

2. Kampaania kestab ajavahemikul 05.06.19-20.06.19

3. Auhinnaks on 102 ühikut San Benedetto ja VitamiiniVesi Zero karastusjooke Abestockilt.

4. Võitja selgitatakse välja loosi teel, kõikide ABC Rent Eesti Facebooki kampaania postituse kommenteerijate vahel, 20.06.19

5. Auhind väljastatakse ABC Rent kontorist Lõõtsa 8a, Tallinn, tööpäeviti 09.00-17.00. Võitja peab olema tulekust ette teatama.

6. Kui võitja pole ühe tööpäeva jooksul reageerinud võidust teavitamise teatele, siis loositakse kampaanias osalenute vahel välja uus võitja.

7. Kampaanias ei tohi osaleda ABC Rent Eesti AS töötajad ning nende pereliikmed.

8. Kõik Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud. Korraldajale jääb õigus muuta kampaania reegleid, teavitades sellest eelnevalt avalikkust läbi mõne massimeediakanali.

9. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja/või auhind võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt meedia vahendusel.

Korraldaja loeb vääramatuks jõuks asjaolu, mida Korraldaja ei saa mõjutada ja mõistlikkuse põhimõttest lähtudes ei saa temalt oodata, et ta kampaania väljakuulutamise ajal selle asjaoluga arvestaks või seda väldiks.

10. Kampaanias osalejatel on õigus esitada kampaania osas pretensioone kuni 20.07.2019, tehes seda kirjalikult ning edastades need ABC Rent Eesti Ülemiste kontorisse aadressil Lõõtsa 8a, Tallinn. Kõikidele pretensioonidele vastatakse alates nende kättesaamisest 14. kalendripäeva jooksul.

11. Kampaania võitja nimi avalikustatakse ABC Rent Eesti AS Facebooki lehel, Instagramis ja kodulehel.

12. Küsimuste korral võtke ühendust meie klienditeenindajatega aadressil info@abcrent.eu või saatke teade Facebooki kaudu

jaanid 2019