Jaanipäeva kampaania

ABC Rent autorent » Autorent » Eripakkumised » Jaanipäeva kampaania


Võida jaanipäevaks pakiruumi täis Hiiumaa Lihatööstuse lambašašlõkki!

Kampaania tingimused on dokument, mis reguleerib ABC Rent Eesti AS (edaspidi Korraldaja) poolt korraldatava kampaania põhimõtteid ja reegleid, mis on kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

1. Kampaania korraldaja on ABC Rent Eesti AS.

2. Kampaania kestab ajavahemikul 06.06.18-21.06.18

3. Auhinnaks on ~25 kg Hiiuma Lihatööstuse lambaliha šašlõkki. Auhind loositakse välja kõikide ABC Rent Eesti Facebooki kampaaniapostituse (www.facebook.com/abcrent) kommenteerijate vahel. 

4. Võitja selgitatakse välja ABC Rent Eesti kontoris loosi teel, mille kohta avaldatakse teade 21.06.18

5. Võitja peab auhinnale järele tulema Mõisa 4, Tallinn 21.06.18 vahemikus 13.00-17.00 või 22.06.18 vahemikus 09.00-13.00

6. Kui võitja pole ühe tööpäeva jooksul reageerinud võidust teavitamise teatele, siis loositakse kampaanias osalenute vahel välja uus võitja.

7. Kampaanias ei tohi osaleda ABC Rent Eesti AS töötajad ning nende pereliikmed.

8. Kõik Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud. Korraldajale jääb õigus muuta kampaania reegleid, teavitades sellest eelnevalt avalikkust läbi mõne massimeediakanali.

9. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja/või auhind võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt meedia vahendusel.

Korraldaja loeb vääramatuks jõuks asjaolu, mida Korraldaja ei saa mõjutada ja mõistlikkuse põhimõttest lähtudes ei saa temalt oodata, et ta kampaania väljakuulutamise ajal selle asjaoluga arvestaks või seda väldiks.
 
10. Kampaanias osalejatel on õigus esitada kampaania osas pretensioone kuni 21.07.2018, tehes seda kirjalikult ning edastades need ABC Rent Eesti Ülemiste kontorisse aadressil Lõõtsa 8a, Tallinn. Kõikidele pretensioonidele vastatakse alates nende kättesaamisest 14. kalendripäeva jooksul.

11. Kampaania võitja nimi avalikustatakse ABC Rent Eesti AS Facebooki lehel, Instagramis ja kodulehel.

12. Küsimuste korral võtke ühendust aadressil info@abcrent.eu 


Jaanid_liha