Auto rentimine ärikliendina

ABC Rent autorent » Autorent » Äriklient

SISSEJUHATUSEKS

Auto rentimine on lihtne nagu ABC! 

ABC Rent Eesti autorent on oma äriklientidele loonud lihtsa ja töökindla süsteemi, mis lubab keskenduda äritegevusele ja vabastab Teid sõidukitega seotud muredest.

RENDIAUTO VALIK

Sageli ei ole aega ja inimesi, kes korraldaksid firmas turuuuringuid sobiva transpordivahendi leidmiseks. Mõnikord ei ole ka täpselt teada, milline see sõiduk pikemas perspektiivis olema peab. Vahel ei ole uus projekt nii kindel, et autot ostma hakata. Põhjusi võib olla palju, lahendus on üks - autorent.

Olemasolevate mudelite hulgast on võimalik valida meelepärane rendiauto. Selleks tuleks siseneda ABC Rent autorendi portaali ja leida endale sobiv sõiduk.

Kui siht on selgem ja pikemaajalisem, leiame Teile sobiva sõiduki ka tellitavate või juba kohal olevate pikaajalise rendi sõidukite hulgast. Valiku autosid leiate ABC Rent pikaajalise rendi lehelt.

Autorendi lõppedes ei ole midagi lihtsamat, kui tagastada sõiduk. See on ju autorent! Kui äri ei laabu, pole probleemiks ka rendilepingu kokkuleppeline ning ennetähtaegne lõpetamine.


RENDIAUTO KASUTAMINE

Auto ei ole pelgalt pikaajaline rent. Seda tunnetate, kui auto läheb esimesse hooldusse, vaja oleks asendusautot, kummid vajavad talve saabudes muretsemist jne.

ABC Rent täisteenuse autorendiga olete nendest muredest vabad.

Mida täpsemalt lisaks pakume? Aitame luua ja hallata autoparki, loome võimaluse sõiduki kasutuse jälgimiseks, hooldame ja kindlustame, väljastame sõidupäevikuid. Aitame vähendada kulusid läbi parema planeerimise ja kasutuse efektiivsuse tõusu.


AUTOPARGI HALDUSSÜSTEEM

Sageli on firmad hädas kontrollimatute läbisõitude ja tööaja kasutusega. Oleme oma äriklientide tarbeks loonud autode jälgimis- ja haldussüsteemi (GTS). Firmajuht või transpordi eest vastutav töötaja saab igal ajahetkel kontrollida oma rendiautode asukohti, vaadata ajalooliselt läbitud teekondi, koostada kasutusaruandeid ja analüüse.


SÕIDUPÄEVIKUD

Sõidukite kasutajad vabanevad tüütute ja sageli ka fiktiivsete päevikute pidamisest. Autodele paigaldatavad kontrollerid teevad seda automaatselt. Aruande esitamise hetkel on vaja täita vaid läbitud teekondade kirjeldus ja salvestada kasutusviis (erasõit, töösõit). Kord kuus tehtav väljatrükk on korrektseks aluseks raamatupidamisele.


AUTORENDILEPING TÖÖAJAKS

Auto rentimine on võimalik ka ainult tööajal. Näiteks esmaspäev-reede 08.00-17.00. Ei mingeid erasõite! Ei mingeid erisoodustusi. Sel puhul fikseerib rendiauto kontroller auto asukoha lepingu alguses ja lõpus, ning firma tasubki vaid rendiauto kasutuse eest tööajal.

Mis teha, kui töötaja vajab siiski sõidukit ka erasõitudeks? Töövälisel ajal kuulub rendiauto kasutusõigus sellisel puhul rendifirmale. Meil on töötajale pakkuda rendileping, mis võimaldab auto kasutust jätkata ka töövälisel ajal. Kaks lepingut, kaks kasutust. Töö ja erasõit on lahutatud.


KINDLUSTUSED

Kaskokindlustuste partneriks on ABC Rendil BTA Insurance Company SE. Oma valitud partneritega koostöös suudame pakkuda Teile kiireid ja kindlaid lahendusi võimalike juhtumite käsitlemisel. Samuti pakume asendusautot kahjukäsitlusprotsessi ajaks.


HOOLDUSED JA REMONT

Koostame Teile täpse hoodusgraafiku ja tagame teavitussüsteemi. Jooksva remondi vajadusel võimaldame eelisjärjekorras remonditöid ja asendusautot.

 

Täpsemad hinnapakkumised koostame personaalselt Teie autopargi suurust ja soove arvestades.

ABC Rent - autorent Eestis