Rendi auto eest maksmine

ABC Rent autorent » Autorent » Kasulik teada » Maksmine

ABC Rendi kontorites on võimalik autorendi eest maksta sularahas, krediit- ja deebetkaartidega. Aktsepteerime VISA, Eurocard/Mastercard krediitkaarte. Makse sooritamisel krediitkaardiga broneeritakse krediitkaardilt lepinguline rendisumma, millele lisatakse vajadusel deposiit kindlustusjuhtumi omavastutuse ulatuses. Rendiauto tagastamisel deponeeritud summa vabastatakse autorendi firma poolt 72h jooksul, kui rendiauto kasutamisega seoses ei ole pretensioone autorendi firmal ega kolmandatel isikutel.
Sularahas maksmisel deponeerib Rentnik autorendi firma kontoris summa, mis tagab kindlustusjuhtumi korral omavastutussumma tasumise. 

Broneerides sõidukit ABC Rent autorendi rentimissüsteemis, on Teil võimalik valida autorendi broneeringu kinnituseks maksmine kas internetipangas või krediitkaardiga.

Makstes autorendi broneeringusüsteemis internetipanga kaudu või krediitkaardiga, kuulub tasumisele lepingujärgne summa. Deposiit omavastutuse ulatuses tasutakse vajaduse korral autorendi firma kontoris.


Hinnapakkumine, auto rendileping ja arve on allalaaditavad kuni makse sooritamiseni.

Peale makse sooritamist saadetakse hinnapakkumine, autorendileping ja arve Teie poolt märgitud e-mailile.


Autorendilepingu allkirjastamine toimub ABC Rent kontoris. Teile saadetud dokumendid on aluseks Teie poolt broneeritud sõiduki väljastamisel ja lepingu vormistamisel.

Broneeringut tühistada peale makse sooritamist ei ole võimalik. Broneeringu tühistamiseks ja raha tagastamiseks tuleb esitada taotlus autorendi firma kontoris, Paldiski mnt 105, Tallinna või kirjalikult e-mailile info@abcrent.ee.

Autorendilepingu kohaselt tasutud raha tagastatakse vaid autorendi firma süül jõustumata või ennetähtaegselt lõpetatud lepingu puhul, saamata jäänud teenuse summa ulatuses.