Uudised

ABC Rent autorent » Autorent » Uudised

 • 25.10.2017 13.53

  ABC Rent tõusis kümnendaks juubeliks Eesti suurimate autorendifirmade sekka

  Suurim Eesti päritolu autorendifirma ABC Rent Eesti tähistab kolmapäeval, 25. oktoobril kümnendat juubelit ning on selle ajaga kasvanud enam kui kolmesajalise autopargiga ja miljonikäibega ettevõtteks.

  "Kümne aasta eest majanduskriisi oludes autorendi ärisse sisenedes mõistsime, et kliimas, kus autorendi kõrghooaeg kestab vaid kaks kuud, on riskantne ehitada äritegevust üles üksnes lühirendipargile," meenutas ettevõtte juhatuse liige Palmi Lindjärv. "Seetõttu hakkasime klientidele pakkuma ka pika rendi teenust nii tavalise kui täisteenusena. Selle aja jooksul on muutunud palju ka lühirendi kliendi eelistus. Kui varem oli kliendi jaoks oluline eelkõige hind ja sobisid lihtsad autod, siis nüüd on hinnast tähtsam auto mugavus ja kõrge varustustase. Enam soovitakse ka kallimaid autosid. Näiteks ei soovi klient enam rentida autot, millel puudub automaatkäigukast, elektriaknad, püsikiiruse hoidja või Bluetoothi ühendamise võimalus."

  2007. aasta sügisel asutatud ABC Rent Eesti on kümne aastaga tõusnud Eestis tegutsevate autorendiettevõtete seas suuruselt 4.-6. kohale rahvusvaheliste autorendikontsernide järel ning pakub viimastele tulist konkurentsi.

  Viie töötajaga ettevõtte autopark koosneb 302 sõidukist, millest 167 on lühirendis ja 135 pikaajalisel rendil; ettevõtte autopargist leiavad autorendi kõrghooajal ja autode nappuse korral täiendust ka konkurendid. ABC Rent Eesti autoparki kuuluvad valdavalt vähem kui kahe aasta vanused sõidukid.

  Esimese Eesti päritolu autorendifirma kümne aasta täitumise puhul pakub ABC Rent klientidele kõigilt internetist sõlmitud lepingutelt ka 10% soodustuse, mille kasutamiseks tuleb kasutada sooduskoodi 'AbcRent10'

  ABC Rent Eesti AS on kohalikul kapitalil põhinev ettevõte, mis pakub nii pika- kui lühirenditeenuseid. Viie töötajaga ettevõtte 2017. aasta esimese kaheksa kuu käive oli 968 tuhat eurot.

  Lisainfo:

  Palmi Lindjärv
  juhatuse liige
  ABC Rent Eesti AS
  +372 5661 9987
  palmi.lindjarv@abc.ee
  www.abcrent.eu

  FB


 • 05.07.2016 10.00

  SCENIC XMOD PEREAUTO RENTIMISEKS

  Meie uus rendiauto Renault Scenic Xmod on suurepärane pereauto, sõidukis on suur pakiruum ning mitmeid erinevaid panipaiku. Abc Rendi poolt pakutav rendiauto on automaatkäigukastiga, millel on püsikiirusehoidja kiirusepiirajaga ning vihmasensor parema sõidumugavuse tagamiseks. Lisaks on Scenic Xmod'il soojendusega küljepeeglid, mis on elektriliselt reguleeritavad. 
  Scenic Xmod rendiauto
 • 13.06.2016 08.00

  VALIKUSSE LISANDUS UUS RENDIAUTO OCTAVIA

  Meie rendiautode valikusse lisandus uus Škoda Octavia, mis võitis juba teist aastast järjest maineka What A Car? Aasta 2015 valimisel parima pereauto tiitli

  Octavia rendiauto eest

  Uus rendiauto Škoda Octavia näeb hea välja, samas on ruumikas ja funktsionaalne. Rendiautol on pikem salong ja rohkem põlveruumi tagaistujale.

  Rendi uus Octavia

  Rendi Škoda Octavia

  Lisaks on sõidukis piisavalt pearuumi nii ees kui taga.

  Octavia seest


 • 01.06.2016 10.30

  RENDI UUS OPEL ASTRA

  Uue Astra välisdisain on viimistletud sellisele tasemele, et seal tunneb end mõnusalt igaüks.

  Opel Astra rendiauto

  Tagatuled ja päevasõidutuled parandavad nähtavust ja lisavad stiili.

  Opel Astra autorent

  Uue Opel Astra pagasriuumil on madal lävi, et oleks lihtne pagasit laadida.

  Opel Astra auto rendiks

  Uuel rendiautol on elektriaknad nii ees kui ka taga ning kiiruspiirikuga kiirusehoidja.

  Opel Astra auto rent


« Previous |  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10  | Next » Last