Blogi

ABC Rent autorent » Autorent » Blogi

 • 04.01.2019 12.48

  Jaanuari eripakkumine: 2=3* ja 5=7* soodustus ka väikebussidele!

  Uuel aastal, uue hooga!
  Alustame aastat suurepärase uudisega, sest just jaanuaris kehtivad ABC Rent klientide lemmikkampaaniad 2=3* ja 5=7* ka väikebussidele! Nüüd on õige aeg teha teoks oma ammune unistus suusareisist, kolida või nautida sõidurõõmu suurema seltskonnaga, sest näiteks Renault Traficusse mahub veel 8 sinu sõpra.
  Meie kaubikute ja väikebussidega saate tutvuda SIIN
  Haara võimalusest! 

  traff  Reeglid:
  5=7* 
  *Kampaania kehtib kõikidele sõidukitele välja arvatud Renault Master!
  *Kampaania kehtib perioodil 07.01.2019 - 31.01.2019
  *Kampaaniapakkumine kehtib kuni 15-päevase autorendi korral
  *korraga kehtib vaid üks soodustus

  2=3*
  *Kampaania kehtib kõikidele sõidukitele välja arvatud Renault Master!
  *Kampaania kehtib perioodil 07.01.2019 - 31.01.2019
  *Kampaania 2=3 kehtib sõiduki rentimisel reedest esmaspäevani
  *korraga kehtib vaid üks soodustus

 • 31.10.2018 12.29

  Sea sõiduk talveks valmis!


  Liiklustingimused ja kliima halvenevad hilissügisel iga päevaga ja nii nagu meie vahetame külmade ilmade saabumisel oma garderoobi soojema vastu, tuleks ka oma sõiduk karmiks talveperioodiks ette valmistada.


  1) Vaata üle oma klaasipühkija kojamehed- praegusel aastaajal sajab tihti kas lund või lörtsi ning hea nähtavus on ülioluline!

  2) Rehvid, rehvid, rehvid- veendu, et möödunud talvest alles jäänud talverehvid liiga kulunud pole ja algava hooajal sind turvaliselt teel hoiavad.
  Kui alles ootad rehvivahetusaega või pole oma rehvide seisukorras kindel, siis ära sea end ja teisi ohtu ning rendi vahepealseks ajaks sõiduk ABC Rendist. Autorent meiega on lihtne!

  3) Külmemate ilmade saabudes on kasulik hoida kütusepaaki võimalikult täis ning vältida pooltühja kütusepaagiga sõitmist, sest nii hoiab ära temperatuuride erinevusest tekkida võiva kondensvee tekkimise kütusepaagi seinale.

  4) Kui su auto aku on vanem, kui 4-5 aastat, lase see üle vaadata. Sa ei taha ju pakasega teele jääda?

  5) Varu autosse jääkraabis, labidas, taskulamp ja kindlasti kontrolli üle auto esmaabipakk, et seal oleks ka termotekk juhuks, kui pead külmas autos viibima kauem, kui sooviks.  rehvid all
  Nautige saabuvat talve ja olge liikluses ettevaatlikud!
  ABC Rent Eesti autorent

 • 09.10.2018 11.52

  Rabaringreis linnamaasturiga

  Aga mis oleks, kui kasutaks veel sooje sügisilmasid ära ja läheks õige Eestimaa rabaringreisile?

  Alustage oma teekonda meie Lõõtsa tn kontorist ja valige endale sobiv rendiauto, meie soovitame näiteks Renault Kadjarit, mis on hea kaaslane nii linnateedel kui ka mägisemal maastikul. Päevane autorendi hind alates 21€.


  kadjar


  Esimesena suunduge Kakerdaja rabasse. Tegemist on paljude loodusemeeste ja loodusfotograafide meelest Eesti ühe ilusaima rabaga. Seda läbib laudtee, millel pikkust 4-5 kilomeetrit.

  kakerdaja  Järgmisena võtke suund Raplamaal asuvasse Mukri loodusrajale, kus ootab teid ka avatud lõkkease grillrestiga, et enne uue raba vallutamist keha kinnitada.

  mukri


  Kolmandana minge vallutage Marimetsa matkarada ja tehke pilte vaatetornis. Kokku 9 km pikkune edasi-tagasi rada annab hea võimaluse tutvuda erinevate elupaikadega: raja algusosas olev pinnastee kulgeb mööda metsasihti, hiljem heinamaal, seejärel kuusikus piki Marimetsa oja kallast ning jõuab üle Kureselja mäe rabaservale.
   
  marimetsa2


  Kui jõudu/aega on veel üle, siis käige läbi ka Valgejärve matkarajalt.
  See Läänemaa-Harjumaa piiril kulgev teekond on tavalistest rabamatkadest natuke erinev. Valgejärv on tegelikult kinnikasvanud ja valgepõhjaliste (lubjarikaste) veesilmadega jääaja jäänuk, mida saab avastada üle järve ehitatud laudteed pidi kulgedes. Seega on see teekond omapärasem, kuid tüüpilist rabamaastikku on jälle vähem.


  Kokku puhast sõidurõõmu 367 km jagu!  map


  Aitäh fotode eest baltic.nature!

 • 30.07.2018 12.58

  Hullutavad hübriidid Kia Niro & Kia Optima

  Mille poolest paistab silma Kia Niro?

  Kia Niro näol saate sõidukaaslase, mis on võimas linnamaastur, kuid samal ajal loodussõbralik, usaldusväärne ja rohkete tehnoloogiliste lisadega. Sõiduki aerodünaamiline kuju mitte ainult ei näe hea välja, vaid on loodud kütuse säästlikuse suurendamiseks.

  kia niro2

  Turvalisus ennekõike

  Adaptiivne püsikiirusehoidja, sõidureas püsimise abisüsteem, pimenurgaandur ja hädapidurdussüsteem teevad kõik selle nimel, et muuta sinu teekond turvaliseks.

   

  Autosõit kui meelelahutus

  Sõidukist leiate 7-tollise puutetundliku ekraaniga meelelahutuskeskuse, mis hoiab kursis erinevate liiklusoludega ning on ühendatud Sinu telefoniga et saaksid oma lemmikmuusikat kuulata 8-kõlariga JBL helisüsteem ja võimendi abil või kõnede tegemiseks.

  Kui telefoni aku peaks tühjaks saama, siis Kia Niros olev juhtmevaba laadija aitab hädast välja.

  kia niro  Mida on pakkuda Kia Optimal?

  Lisaks sellele, et uus Kia Optima on täis säravaid ideid, abistavaid tehnoloogiaid ja kavalaid viise ühenduses olemiseks, pakub ta kaasaegseid turva- ja mugavustehnoloogiaid täiesti pingevabaks sõitmiseks. 

  optima

  Rahu ja vaikus

   Uue Optima salong uhkeldab vähema müra ja vibratsiooniga (NVH), et saaksite nautida maksimaalset keskendumist ja lõõgastust teel olles.


  Mugavus ja kvaliteet

  Uue Optima interjööris on eriline rõhk kõrgel kvaliteedil ja peenetel detailidel, mis ületavad ka nõudlikuma inimese ootused. Kaasaaegne stiil, rohkem avarust, kõrgtasemel materjalid ja kõige uuemad tehnoloogilised uuendused teevad uuest Kia Optimast tõelise esindusauto.
  Viies mugavad istmed sammu võrra kaugemale, panevad uue Optima salongi esiistmed ringlema ilmast sõltuvalt sooja või külma õhu, tagades, et teil ei ole kunagi liiga palav ega liiga külm.

  optima2


  Septembris on meil käimas Kiadele vahva kampaania:
  Rentides 01.09-30.09 mistahes Kia mudeli vähemalt neljaks päevaks, võite auto tagastada tühja paagiga!   Teksti allikas: www.kia.ee


« Previous |  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10  | Next » Last