Blogi

ABC Rent autorent » Autorent » Blogi

 • 05.02.2019 14.51

  ABC Rent suveautod 2019

  Väljas võib sadada laia lund või praksuda kare pakane, kuid meie oleme mõtetes juba soojas suves.
  On ju teadupärast suvi autorendi äris kõige kiirem ja viljakam aeg. Kuna suvine kõrghooaeg toob endaga kaasa sõidukite suurema nõudluse, oleme iga suve hakul oma autoparki täiendanud uute sõidukite näol.  
  Ka suvi 2019 ei saa olema mingi erand ja üllatusi meil juba jagub! 

  Meie autoparki leiavad tee: Toyota Camry, Škoda Fabia Combi, Mazda 3, Toyota RAV4, Škoda Kodiaq, Toyota CHR ja Mazda CX3.  Lisaks ka juba tuttavad lemmikud: Kia Rio, Kia Ceed, Kia Optima, Mazda 2, Mazda 6, Toyota Corolla ja Toyota Proace.  


  Hea uudis on see, et kõiki neid mudeleid saab juba täna suveks broneerida!


  cxxx
  Mazda CX3


  CAMRY
  Toyota Camry


  Fotod:
  www.toyota.com
  www.mazda.com • 24.01.2019 13.18

  Toetame laskesuusatamist!

  ABC Rent Eesti AS armastab sporti ja on seetõttu pikki aastaid toetanud erinevaid spordiorganisatsioone.


  Meil on suur rõõm, et sel hooajal oleme lisaks laskesuusataja Martin Remmelgale, sponsoriks lausa tervele Eesti Laskesuusa Liidule!  Otsustasime Eesti Laskesuusa Liidu sponsoriks hakata sest leiame, et andes oma panuse ühele kõige kiiremini populaarsust koguvale talvespordialale, oleme abiks nii selle ala, kui ka üldise spordi teadlikkuse tõstmisel ja edendamisel. 
  Laskesuusatamine on üha enam populaarsust koguv spordiala, mida tõestab ka fakt, et selle hooaja esimesed võistlused meelitasid telekate ette ligi 100 000 vaatajat. Oleme uhked meie sportalaste pingutuste üle ja hoiame neile alati pöialt.  Laskesuusa Liidu kasutuses on meie poolt mugavad ja mahukad Renault Trafic ja Master bussid, mis sõidutavad nii sportlasi, kui hooldetiimi.


  laskesuusa buss  Eesti Laskesuusa koondisesse kuuluvad: Johan Talihärm, Johanna Talihärm, Kadri Lehtla, Kalev Ermits, Kauri Kõiv, Martin Remmelg, Meril Beilmann, Regina Oja, Rene Zahkna, Roland Lessing, Susan Külm, Tuuli Tomingas.


  laskesuusa koondis  ABC Rent Eesti autorent sponsoreeritavate hulka kuuluvad veel: Eesti Võrkpalli Liit, rattaspordiharrastajate ühing Passion for Adventure, TalTech Tantsutüdrukud, TalTech spordiklubi ja motosportlane Urmo Käosaar.


 • 04.01.2019 12.48

  Jaanuari eripakkumine: 2=3* ja 5=7* soodustus ka väikebussidele!

  Uuel aastal, uue hooga!
  Alustame aastat suurepärase uudisega, sest just jaanuaris kehtivad ABC Rent klientide lemmikkampaaniad 2=3* ja 5=7* ka väikebussidele! Nüüd on õige aeg teha teoks oma ammune unistus suusareisist, kolida või nautida sõidurõõmu suurema seltskonnaga, sest näiteks Renault Traficusse mahub veel 8 sinu sõpra.
  Meie kaubikute ja väikebussidega saate tutvuda SIIN
  Haara võimalusest! 

  traff  Reeglid:
  5=7* 
  *Kampaania kehtib kõikidele sõidukitele välja arvatud Renault Master!
  *Kampaania kehtib perioodil 07.01.2019 - 31.01.2019
  *Kampaaniapakkumine kehtib kuni 15-päevase autorendi korral
  *korraga kehtib vaid üks soodustus

  2=3*
  *Kampaania kehtib kõikidele sõidukitele välja arvatud Renault Master!
  *Kampaania kehtib perioodil 07.01.2019 - 31.01.2019
  *Kampaania 2=3 kehtib sõiduki rentimisel reedest esmaspäevani
  *korraga kehtib vaid üks soodustus