Blogi

ABC Rent autorent » Autorent » Blogi

 • 10.05.2018 14.13

  Lubage tutvustada: BMW 318i

  Meil on suur rõõm, et esmakordselt on meie autoparki leidnud tee BMW!

  autorent bmw


  BMW 3. seeria on originaalne aastast 1975, olles sportliku sedaani kehastus. Oma kuuendas generatsioonis kujutab see endast vastupandamatut kombinatsiooni dünaamilisest disainist ja absoluutsest praktilisusest igapäevakasutuses, mis on muljetavaldavam, kui kunagi varem.


  Optimaalne kaalujaotus, klassikaline tagasillavedu ning võimsad ja tõhusad BMW EfficientDynamics tehnoloogiaga bensiini- ja diiselmootorid tagavad erakordse dünaamika ja madala kütusekulu.


   autorent bmw 2

  BMW xDrive intelligentne neljarattavedu tagab parima võimaliku haakuvuse igas olukorras. 


  Autorent meiega on lihtne! Rendi auto ja naudi suve BMW roolis!

    • 24.04.2018 16.39

  ABC Rent autorent blogi. Tere tulemast!

  ABC Rent on eestimaine autorent, mis tegutseb Tallinnas juba aastast 2007. Koos Eesti Vabariigiga, on ka meil käimas tähtis juubeliaasta, mille raames leiate palju huvitavaid eripakkumisi!

  ABC Rendiga on autorent imelihtne, sõiduki valimisest kuni lepingu sõlmimiseni kulub vaid 90 sekundit.

  Teeme omalt poolt kõik, et autorent oleks teile mugav ja turvaline, igapäevaselt abistavad teid meie esindustes 2 konsultanti, kes aitavad nii sobiva sõiduvahendi valimisel kui ka soovi korral toovad sõiduki teile sobilikku asukohta.

  ABC Rent autopargis leidub sõidukeid igale maitsele: pereautod, mahtuniversaalid, väikebussid, linnamaasturid, pulmaautod jne!

  Meie bloginurgast leiate tulevikus kirjutisi erinevate automudelite kohta, kuidas ja miks autot rentida, põnevaid sõidunippe, meelelahutust jpm!

  Autorent ei pea olema keeruline- tule rendi auto meilt ja veendu ise!


  ABC Rent sünnipäevatort
 • 25.10.2017 13.53

  ABC Rent tõusis kümnendaks juubeliks Eesti suurimate autorendifirmade sekka

  Suurim Eesti päritolu autorendifirma ABC Rent Eesti tähistab kolmapäeval, 25. oktoobril kümnendat juubelit ning on selle ajaga kasvanud enam kui kolmesajalise autopargiga ja miljonikäibega ettevõtteks.

  "Kümne aasta eest majanduskriisi oludes autorendi ärisse sisenedes mõistsime, et kliimas, kus autorendi kõrghooaeg kestab vaid kaks kuud, on riskantne ehitada äritegevust üles üksnes lühirendipargile," meenutas ettevõtte juhatuse liige Palmi Lindjärv. "Seetõttu hakkasime klientidele pakkuma ka pika rendi teenust nii tavalise kui täisteenusena. Selle aja jooksul on muutunud palju ka lühirendi kliendi eelistus. Kui varem oli kliendi jaoks oluline eelkõige hind ja sobisid lihtsad autod, siis nüüd on hinnast tähtsam auto mugavus ja kõrge varustustase. Enam soovitakse ka kallimaid autosid. Näiteks ei soovi klient enam rentida autot, millel puudub automaatkäigukast, elektriaknad, püsikiiruse hoidja või Bluetoothi ühendamise võimalus."

  2007. aasta sügisel asutatud ABC Rent Eesti on kümne aastaga tõusnud Eestis tegutsevate autorendiettevõtete seas suuruselt 4.-6. kohale rahvusvaheliste autorendikontsernide järel ning pakub viimastele tulist konkurentsi.

  Viie töötajaga ettevõtte autopark koosneb 302 sõidukist, millest 167 on lühirendis ja 135 pikaajalisel rendil; ettevõtte autopargist leiavad autorendi kõrghooajal ja autode nappuse korral täiendust ka konkurendid. ABC Rent Eesti autoparki kuuluvad valdavalt vähem kui kahe aasta vanused sõidukid.

  Esimese Eesti päritolu autorendifirma kümne aasta täitumise puhul pakub ABC Rent klientidele kõigilt internetist sõlmitud lepingutelt ka 10% soodustuse, mille kasutamiseks tuleb kasutada sooduskoodi 'AbcRent10'

  ABC Rent Eesti AS on kohalikul kapitalil põhinev ettevõte, mis pakub nii pika- kui lühirenditeenuseid. Viie töötajaga ettevõtte 2017. aasta esimese kaheksa kuu käive oli 968 tuhat eurot.

  Lisainfo:

  Palmi Lindjärv
  juhatuse liige
  ABC Rent Eesti AS
  +372 5661 9987
  palmi.lindjarv@abc.ee
  www.abcrent.eu


 • 05.07.2016 10.00

  SCENIC XMOD PEREAUTO RENTIMISEKS

  Meie uus rendiauto Renault Scenic Xmod on suurepärane pereauto, sõidukis on suur pakiruum ning mitmeid erinevaid panipaiku. Abc Rendi poolt pakutav rendiauto on automaatkäigukastiga, millel on püsikiirusehoidja kiirusepiirajaga ning vihmasensor parema sõidumugavuse tagamiseks. Lisaks on Scenic Xmod'il soojendusega küljepeeglid, mis on elektriliselt reguleeritavad. 
  Scenic Xmod rendiauto
« Previous1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10  | Next » Last