Blogi

ABC Rent autorent » Autorent » Blogi

UUED RENDIAUTOD RENAULT SCENIC III JA RENAULT GRAND SCENIC III

17.02.2012 14.00

Autorent ABC Rendist on kiire ja mugav. Nüüdsest saate meie käest rentida ka mahtuniversaale.


Rendiautod Scenic III ja Grand Scenic III

Renault Scenic on suurepärane pereauto. Ükskõik, kas oled reisil vaid paari kaaslasega või on kaasas terve majapidamine, tasub organiseeritust hinnata. Enam ei piisa sellest, et auto on lihtsalt suur. Renault pakub uuenduslikke lahendusi - isetumenev tahavaatepeegel, automaatne seisupidur jms.


Rendiautod Scenic ja Gerand Scenic

Renault Scenic ja Grand Scenic versioonide eristamiseks võib visata pilgu nende esi- ja tagatuledele. Need on kui ühe teema kaks variatsiooni – bumerangikujulised tagatuled lõpevad kas otse või või tagaluugi sisse (Scenic) või hoopiski tagaluugist väljaspool (Grand Scenic).


Rendiauto GScenic seest

Nende loomisel on arvesse võetud paljusid elus ettejuhtuvaid erinevaid vajadusi – näiteks lisaruumi tekitamiseks on võimalik keskmised istmed eemaldada. Grand Scenic versioonil saab kolmanda rea istmed põrandaks kokku klappida, et horistontaalset laadimisruumi suurendada. 

Salongis on 92 l asjade paigutamiseks – sealjuures 40 praktilist ja kergesti ligipääsetavat panipaika nagu istmealused sahtlid, kahel esimesel istmereal panipaigad põrandas, jahutusega kindalaegas (11 l), libistatav käetoega panipaik keskkonsoolil, topsihoidjad, uksetaskud, taskud istmete tagaküljel…nimekiri on veel pikk. Seega ei ole muret kõigi mänguasjade, elektrooniliste seadmete, ajakirjade ja muu vajaliku kiire ja kerge paigutamisega ning ruumi jääb piisavalt kõigile reisijatele.

Uus istmepolster on kaetud murrangulise plekkide- ja mustusevastase kattega. 


Autorent ABC Rendist - sõidautod, mahtuniversaalid, kaubikud ja maasturid.FB

Categories: Värsked uudised  
Tags: Tags