Blogi

ABC Rent autorent » Autorent » Blogi

SUURIM KODUMAINE AUTORENT

27.06.2012 13.00

Oleme suurim kodumaine autorendifirma ja nüüdsest pakume võimalust rentida ka Škoda Octaviat. Meie rendiautode parki lisandus mitu uut Octaviat. 

"Hea sai veelgi paremaks" on Octavia hüüdlause. Mõne uue detailiga on auto unikaalne väljanägemine muutunud veelgi stiilsemaks. Klassikalised jooned on saanud elegantsema lihvi. Auto välimuse üks domineeriv element on pilkupüüdvate kroomiga ääristatud ja traditsiooniliste vertikaalribidega iluvõre. Esiosa jõulist väljanägemist rõhutab veelgi kompaktne eesmine põrkeraud, mis läheb sujuvalt üle uue kujuga esitiibadeks ja muudab auto optiliselt laiemaks.

Autorent Skoda Octavia eest


Esituled lähevad elegantselt esitiibadeni välja ja annavad autole täiesti uue välimuse. Octavia logo on algupärane detail, mis on nüüd peidetud esitulede sisse. 

Uuel tasemel on ka Octavia turvalisus – elektrooniline stabiilsuskontroll ESP ning peaturvapadjad koos esiistmete külgturvapatjadega kuuluvad nüüd kõigi varustusastmete  standardvarustuse hulka. Täiesti uue turvaelemendina on lisandunud standardvarustusse esiistmete aktiivsed peatoed WOKS, need vähendavad lülisambavigastuste ohtu tagant otsasõidu korral.

Autorent Skoda Octavia tagant

Ka tagumine põrkeraud koosneb ühest osast ja on nagu eesmine põrkeraud ja uste kaitseliistud kerega ühte värvi. See annab Octaviale tagant väga kompaktse, kuid samas dünaamilise väljanägemise, mida veelgi rõhutavad kitsad helkurpinnad ehk nn kassisilmad. 

Rendiautodel on olemas ka MDI ehk mobiiliseadmete liides, mis on kindalaeka küljel olev pistik, kuhu saab ühendada iPodi, Aux-in või USB-ühendusjuhtmetega vastava välisseadme ning seda juhtida läbi raadio. 

Meie rendiauto tehnilised andmed: 

Mootor: 1,2 TSI
Kütus: bensiin
Võimsus, kW/hj: 77 / 105
Mootori valem, töömaht: R4/1197
Kütusekulu linnas, l/100km: 7,1
Kütusekulu maanteel, l/100km: 4,9
Keskmine kütusekulu, l/100km: 5,7
Pikkus/laius/kõrgus, mm: 4569 / 1769 / 1462
Maksimaalne pakiruumi maht (ilma varurattata), l: 585
Maksimaalne pakiruumi maht allaklapitud istmetega (ilma varurattata), l: 1455
(Allikas: www.skoda.ee)

Rendi auto siit!FB

Categories: Värsked uudised  
Tags: Tags