Blogi

ABC Rent autorent » Autorent » Blogi

UUS RENDIAUTO OPEL ZAFIRA

19.06.2015 09.58

Mõnes autos lihtsalt on mõnus. Uus Opel Zafira Tourer hellitab sind enam kui piisava mugavusega, millele lisandub muljetavaldav praktilisus ja käepärasus. Võidavad kõik.

Uus rendiauto Zafira

Parimate kiirrongide kõrgtehnoloogilisest luksusest inspireeritud uus Opel Zafira Tourer annab motoriseeritud mitmekülgsusele uue tähenduse.
- Täiustatud parkimisabi (APA) teeb boksi parkimise imelihtsaks. Esi- ja tagaandurid on ühendatud tsentraalse arvutiprotsessoriga. Need aitavad leida sobiva parkimiskoha ning arvutada välja optimaalse parkimistrajektoori.
- Opel Zafira Toureri FlexRide-veermik võimaldab valida kolme eri sõidurežiimi vahel.
- Tagaluugi käepidemesse paigaldatud tahavaatekaamera käivitub tagurpidikäigu valimisel automaatselt ning näitab 130-kraadist vaadet.

uus rendiauto

Zafira autorent


- Mitmetsooniline päikeseanduriga elektrooniline kliimaseade (ECC) töötab vaikselt ja on mugavalt kasutatav, võimaldades ka erinevate juhtide eelistusi salvestada.
- Elektrilise soojendusega rool hoiab sõrmed soojas nii talvise külmaga kui märja ja niiske ilmaga.


Rendiauto Zafira seest

Dramaatilistest bumerangesituledest kuni tagaosa elegantsete detailideni - uus Opel Zafira Tourer on stiilseim mahtuniversaal. Profiil on sale ja sportlik, armud sellesse esimesest silmapilgust.
 
- Pagasiruumi põrandaaluses hoiukohas on ruumi ka pikematel sõitudel vajalikele suurematele asjadele.
- Opel Zafira Toureri teine istmerida koosneb kolmest eraldi istmest, mida saab üksteisest sõltumatult alla klappida ja liigutada.
- Erinevaid panipaiku on kuni 31, käepärasust lisab FlexConsole süsteem esiistmete vahel ja pagasiruumi põranda alune panipaik.
Rendiauto Zafira seest avatudRendiauto Zafira pagasnik


Tule ja võta uus rendiauto Opel Zafira juba täna!FB

Categories: Värsked uudised  
Tags: Tags