Blogi

ABC Rent autorent » Autorent » Blogi

ABC Rent tõusis kümnendaks juubeliks Eesti suurimate autorendifirmade sekka

25.10.2017 13.53

"Kümne aasta eest majanduskriisi oludes autorendi ärisse sisenedes mõistsime, et kliimas, kus autorendi kõrghooaeg kestab vaid kaks kuud, on riskantne ehitada äritegevust üles üksnes lühirendipargile," meenutas ettevõtte juhatuse liige Palmi Lindjärv. "Seetõttu hakkasime klientidele pakkuma ka pika rendi teenust nii tavalise kui täisteenusena. Selle aja jooksul on muutunud palju ka lühirendi kliendi eelistus. Kui varem oli kliendi jaoks oluline eelkõige hind ja sobisid lihtsad autod, siis nüüd on hinnast tähtsam auto mugavus ja kõrge varustustase. Enam soovitakse ka kallimaid autosid. Näiteks ei soovi klient enam rentida autot, millel puudub automaatkäigukast, elektriaknad, püsikiiruse hoidja või Bluetoothi ühendamise võimalus."

2007. aasta sügisel asutatud ABC Rent Eesti on kümne aastaga tõusnud Eestis tegutsevate autorendiettevõtete seas suuruselt 4.-6. kohale rahvusvaheliste autorendikontsernide järel ning pakub viimastele tulist konkurentsi.

Viie töötajaga ettevõtte autopark koosneb 302 sõidukist, millest 167 on lühirendis ja 135 pikaajalisel rendil; ettevõtte autopargist leiavad autorendi kõrghooajal ja autode nappuse korral täiendust ka konkurendid. ABC Rent Eesti autoparki kuuluvad valdavalt vähem kui kahe aasta vanused sõidukid.

Esimese Eesti päritolu autorendifirma kümne aasta täitumise puhul pakub ABC Rent klientidele kõigilt internetist sõlmitud lepingutelt ka 10% soodustuse, mille kasutamiseks tuleb kasutada sooduskoodi 'AbcRent10'

ABC Rent Eesti AS on kohalikul kapitalil põhinev ettevõte, mis pakub nii pika- kui lühirenditeenuseid. Viie töötajaga ettevõtte 2017. aasta esimese kaheksa kuu käive oli 968 tuhat eurot.

Lisainfo:

Palmi Lindjärv
juhatuse liige
ABC Rent Eesti AS
+372 5661 9987
palmi.lindjarv@abc.ee
www.abcrent.eu


FB

Categories: Värsked uudised  
Tags: Tags