Blogi

ABC Rent autorent » Autorent » Blogi

Toetame sporti, tee ka ise!

24.04.2018 16.59


ABC Rent Eesti AS on pikki aastaid toetanud erinevaid spordiorganisatsioone. 2017/2018 hooajaks pikendasime sponsorlepinguid selliste pikajaliste partneritega nagu TTÜ Tantsutüdrukud, MTÜ TTÜ Spordiklubi, Eesti Võrkpalliliit, MTÜ J&U Speedway Racing Team
Sel hooajal lisandus meie sponsoreeritavate perre ka uusi liikmeid. 

Näiteks otsustasime panustada laskesuusataja Martin Remmelga tegemistesse, kes saab nüüd muretult võistlustele sõita Renault Megane III roolis.  „Olen pärit Hiiumaalt, aga parimad treeningvõimalused laskesuusatamiseks on loodud Otepääle. See tähendab palju liikumist sisuliselt Eesti ühest otsast teise. Mul on ülihea meel, et ABC Rent on usaldanud minu käsutusse universaalkerega Renault Megane’i, mis mahutab kogu minu spordivarustuse ja viib mind mugavalt nii treeningutele kui ka koju puhkama!"- Martin Remmelg 

Lisaks suusaspordile toetame ka Passion for Adventure-i, mis on 2015 aastal rattaspordiharrastajatele loodud ühing, ühendades endas nii jalgrattaüritusi, kui 2017 oktoobris loodud uut triatloniklubi "Tripassion”. PFA on läbi viinud mitmeid edukaid üritusi, kus pedaaliti Tallinnast Pariisi, ümber Helsingi lahe ning samuti ei saa unustada iga-aastaseid "Kevadklassikuid” , mis on saanud nende edukaimaks ürituseks. 

Oleme uhked oma sponsoreeritavate üle ja elame neile nende tegemistes kaasa. Peame oluliseks panustada sporti ning teeme omalt poolt kõik, et sportlik mõtteviis jõuaks rohkemate inimesteni!

Oluline on olla aktiivne ja liikuda rohkem. Sport aitab parandada nii vaimset kui füüsilist vastupidavust. Liikumine annab jõudu, maandab pingeid ja lõõgastab väsinud vaimu. Oluline on iga päev kas või natukenegi liigutada, käia kõndimas, jooksmas või rattaga sõitmas. Füüsiline aktiivsus on eriti oluline, kui pead tegelema pingutust nõudva vaimse tegevusega, kuna see aitab parandada aju verevarustust. 
Leia ka Sina sobiv võimalus end liigutada ning tee seda regulaarselt!Martin Remmelg 
Laskesuusataja Martin RemmelgTTÜ tantsutüdrukud
TTÜ Tantsutüdrukute autod

TTÜ korvpall
MTÜ TTÜ Spordiklubiga lepingut sõlmimas

PFA
Passion for Adventure

Urmo
MTÜ J&U Speedway Racing Team- Urmo Käosaar

FB

Tags: Tags