Blogi

ABC Rent autorent » Autorent » Blogi

Hullutavad hübriidid Kia Niro & Kia Optima

30.07.2018 12.58

Mille poolest paistab silma Kia Niro?

Kia Niro näol saate sõidukaaslase, mis on võimas linnamaastur, kuid samal ajal loodussõbralik, usaldusväärne ja rohkete tehnoloogiliste lisadega. Sõiduki aerodünaamiline kuju mitte ainult ei näe hea välja, vaid on loodud kütuse säästlikuse suurendamiseks.

kia niro2

Turvalisus ennekõike

Adaptiivne püsikiirusehoidja, sõidureas püsimise abisüsteem, pimenurgaandur ja hädapidurdussüsteem teevad kõik selle nimel, et muuta sinu teekond turvaliseks.

 

Autosõit kui meelelahutus

Sõidukist leiate 7-tollise puutetundliku ekraaniga meelelahutuskeskuse, mis hoiab kursis erinevate liiklusoludega ning on ühendatud Sinu telefoniga et saaksid oma lemmikmuusikat kuulata 8-kõlariga JBL helisüsteem ja võimendi abil või kõnede tegemiseks.

Kui telefoni aku peaks tühjaks saama, siis Kia Niros olev juhtmevaba laadija aitab hädast välja.

kia niroMida on pakkuda Kia Optimal?

Lisaks sellele, et uus Kia Optima on täis säravaid ideid, abistavaid tehnoloogiaid ja kavalaid viise ühenduses olemiseks, pakub ta kaasaegseid turva- ja mugavustehnoloogiaid täiesti pingevabaks sõitmiseks. 

optima

Rahu ja vaikus

 Uue Optima salong uhkeldab vähema müra ja vibratsiooniga (NVH), et saaksite nautida maksimaalset keskendumist ja lõõgastust teel olles.


Mugavus ja kvaliteet

Uue Optima interjööris on eriline rõhk kõrgel kvaliteedil ja peenetel detailidel, mis ületavad ka nõudlikuma inimese ootused. Kaasaaegne stiil, rohkem avarust, kõrgtasemel materjalid ja kõige uuemad tehnoloogilised uuendused teevad uuest Kia Optimast tõelise esindusauto.
Viies mugavad istmed sammu võrra kaugemale, panevad uue Optima salongi esiistmed ringlema ilmast sõltuvalt sooja või külma õhu, tagades, et teil ei ole kunagi liiga palav ega liiga külm.

optima2


Septembris on meil käimas Kiadele vahva kampaania:
Rentides 01.09-30.09 mistahes Kia mudeli vähemalt neljaks päevaks, võite auto tagastada tühja paagiga! Teksti allikas: www.kia.ee


FB

Categories: Värsked uudised  
Tags: kia niro, kia, abcrent, kia optima