Blogi

ABC Rent autorent » Autorent » Blogi

Sea sõiduk talveks valmis!

31.10.2018 12.29


Liiklustingimused ja kliima halvenevad hilissügisel iga päevaga ja nii nagu meie vahetame külmade ilmade saabumisel oma garderoobi soojema vastu, tuleks ka oma sõiduk karmiks talveperioodiks ette valmistada.


1) Vaata üle oma klaasipühkija kojamehed- praegusel aastaajal sajab tihti kas lund või lörtsi ning hea nähtavus on ülioluline!

2) Rehvid, rehvid, rehvid- veendu, et möödunud talvest alles jäänud talverehvid liiga kulunud pole ja algava hooajal sind turvaliselt teel hoiavad.
Kui alles ootad rehvivahetusaega või pole oma rehvide seisukorras kindel, siis ära sea end ja teisi ohtu ning rendi vahepealseks ajaks sõiduk ABC Rendist. Autorent meiega on lihtne!

3) Külmemate ilmade saabudes on kasulik hoida kütusepaaki võimalikult täis ning vältida pooltühja kütusepaagiga sõitmist, sest nii hoiab ära temperatuuride erinevusest tekkida võiva kondensvee tekkimise kütusepaagi seinale.

4) Kui su auto aku on vanem, kui 4-5 aastat, lase see üle vaadata. Sa ei taha ju pakasega teele jääda?

5) Varu autosse jääkraabis, labidas, taskulamp ja kindlasti kontrolli üle auto esmaabipakk, et seal oleks ka termotekk juhuks, kui pead külmas autos viibima kauem, kui sooviks.



rehvid all
Nautige saabuvat talve ja olge liikluses ettevaatlikud!
ABC Rent Eesti autorent

FB

Tags: talv, autorent, abcrent