Blogi

ABC Rent autorent » Autorent » Blogi

Toetame laskesuusatamist!

24.01.2019 13.18

ABC Rent Eesti AS armastab sporti ja on seetõttu pikki aastaid toetanud erinevaid spordiorganisatsioone.


Meil on suur rõõm, et sel hooajal oleme lisaks laskesuusataja Martin Remmelgale, sponsoriks lausa tervele Eesti Laskesuusa Liidule!Otsustasime Eesti Laskesuusa Liidu sponsoriks hakata sest leiame, et andes oma panuse ühele kõige kiiremini populaarsust koguvale talvespordialale, oleme abiks nii selle ala, kui ka üldise spordi teadlikkuse tõstmisel ja edendamisel. 
Laskesuusatamine on üha enam populaarsust koguv spordiala, mida tõestab ka fakt, et selle hooaja esimesed võistlused meelitasid telekate ette ligi 100 000 vaatajat. Oleme uhked meie sportalaste pingutuste üle ja hoiame neile alati pöialt.Laskesuusa Liidu kasutuses on meie poolt mugavad ja mahukad Renault Trafic ja Master bussid, mis sõidutavad nii sportlasi, kui hooldetiimi.


laskesuusa bussEesti Laskesuusa koondisesse kuuluvad: Johan Talihärm, Johanna Talihärm, Kadri Lehtla, Kalev Ermits, Kauri Kõiv, Martin Remmelg, Meril Beilmann, Regina Oja, Rene Zahkna, Roland Lessing, Susan Külm, Tuuli Tomingas.


laskesuusa koondisABC Rent Eesti autorent sponsoreeritavate hulka kuuluvad veel: Eesti Võrkpalli Liit, rattaspordiharrastajate ühing Passion for Adventure, TalTech Tantsutüdrukud, TalTech spordiklubi ja motosportlane Urmo Käosaar.


FB

Tags: abcrent, autorent, sponsorlus, car rent