Blogi

ABC Rent autorent » Autorent » Blogi

Uued mudelid ABC Rent pargis

28.05.2019 10.36

Soovime oma klientidele võimalikult palju vaheldust ja valikuid pakkuda ja seetõttu täieneb igal suvel meie autopark uute sõidukite näol. Suvi 2019 ei ole erand ja ABC Rent autoparki leiavad tee:


Toyota Camry

Legendaarne Toyota Camry, oma klassi number 1 kogu maailmas. Elegantsed proportsioonid, preemiumklassi tunnetus, avar salong, uhiuus Toyota bensiini-elektri jõuallikas ja silmapaistvad sõiduomadused, annavad järgmise põlvkonna sedaani mõistele uue tähenduse.

CAMRY


Mazda 3

Iga detaili puhul on nähtud vaeva, et luua ideaalne sõiduk, mille keskmes on juht.

Kõrgetasemeline uuenduslik i-Activsense® ohutussüsteemi pakett hoiatab teid ohtude eest, aidates vältida kokkupõrkeid või vähendada nende mõju. Need omadused aitavad parandada nähtavust ja ülevaadet maanteest ning jälgida teid ümbritsevaid liiklustingimusi. 


 Toyota RAV4

Uus RAV4 pakub jõulist kujundust ja salongi käsitöömeisterlikkust. Tänu uuele 2,5-liitrise bensiinimootoriga hübriidajamile pakub RAV4 võimekaid sõiduomadusi igasugustes oludes. Täiustatud tajutava kvaliteediga uus RAV4 salong on erakordselt ruumikas ja läbimõeldult kujundatud.


Škoda Kodiaq

Sõidukit iseloomustab täiuslik kooskõla graatsiliste joonte, dünaamiliste vormide ja jõulise oleku vahel, mis muudab auto hetkega äratuntavaks.
Škoda Fabia Combi

Pakub rikkalikult ruumi reisijatele ja nende pagasile. Ideaalne pereauto, värske disainiga.


Toyota C-HR 

Kaunilt vormitud crossover’i välimuse ning erksat ja kaasahaaravat sõidukogemust pakkuva hübriidajamiga uhiuus Toyota C-HR toob täieliku harmoonia toimekasse ellu.


Mazda CX-3

Mudeli Mazda CX-3 puhul on suurimat tähelepanu pööratud juhile, seega saate nautida ületamatut mugavust ja erilist sidet oma autoga. Iga reis elegantse ja kompaktse linnamaasturiga on eriline.

SKYACTIV mootoritehnoloogia lubab nautida uskumatut autojuhtimiskogemust – sujuv liikumine ja eriline veojõud.

cxxx


Pildid ja tekstid:

www.skoda.ee

www.toyota.ee

www.mazda.ee


FB

Categories: Värsked uudised  
Tags: autorent, uued mudelid, abcrent