Blogi

ABC Rent autorent » Autorent » Blogi

AUTORENDI KOOSTÖÖ

16.12.2011 15.00

Alustasime koostööd Viking Motorsiga rendiautode pakkumisel. Kui Teie auto läheb plaanilisse hooldusse või remonti, saate broneerida auto Viking Motorsis kohapeal. 

Kasuta võimalust!
  • Auto toomine ja tagastamine tasuta. 
  • Autorent käib väga kiiresti - 90 sekundiga lepinguni. 
  • Kõik broneeringudokumendid koheselt e-mailile.

Valikus olevad rendiautod: 

Autorent Opel Corsa
Opel Corsa
Üllatavalt ruumikas, muljetavaldavalt energiline, hämmastute auto avarusest ja rõõmustate leidlike võimaluste üle seda kohandada. Kutsuv ümbrus ja uuenduslik salong, milles kõik on just vajalikus kohas, teevad Opel Corsast täiusliku auto, millega oma elu täiendada.

Autorent Opel Astra
Opel Astra
Muljetavaldav dünaamika klassikalises vormis. Opel Astra salongis kohtub parim disain kvaliteetsete materjalidega. See mitte ainult ei näe hea välja, vaid iga pinda ja juhtseadet on ka meeldiv puudutada. Elegantse ja mahuka pagasiruumi lisamine tegi Opel Astra veelgi dünaamilisemaks ja muljetavaldavamaks. Hulgaliselt uusimat standard- ja lisavarustust seab Astra juhi ja sõitjate eest hoolitsemise poolest oma klassi parimate sekka. 

Autorent Opel Insignia
Opel Insignia
Opel Insignia on elegantne klassikaline sedaan. Elegantne, kuid samas sportlik salongidisain koos kvaliteetsete pindade, kroomitud detailide ja julgete värvidega tervitavad ja meelitavad seesolijaid, vastates ka kõrgeimatele ergonoomika- ja mugavusstandarditele. Selle tulemuseks on üks oma klassi väiksemaid takistustegureid. Iga mudel on põhjalikult disainitud isikupärase keskkonna loomiseks, kandes samas ka Opel Insignia põhimõtteid.

Meie kodulehelt saad auto rentida siitFB

Categories: Värsked uudised  
Tags: Tags