Blogi

ABC Rent autorent » Autorent » Blogi

 • 17.02.2012 14.00

  UUED RENDIAUTOD RENAULT SCENIC III JA RENAULT GRAND SCENIC III

  Autorent ABC Rendist on kiire ja mugav. Nüüdsest saate meie käest rentida ka mahtuniversaale.


  Rendiautod Scenic III ja Grand Scenic III

  Renault Scenic on suurepärane pereauto. Ükskõik, kas oled reisil vaid paari kaaslasega või on kaasas terve majapidamine, tasub organiseeritust hinnata. Enam ei piisa sellest, et auto on lihtsalt suur. Renault pakub uuenduslikke lahendusi - isetumenev tahavaatepeegel, automaatne seisupidur jms.


  Rendiautod Scenic ja Gerand Scenic

  Renault Scenic ja Grand Scenic versioonide eristamiseks võib visata pilgu nende esi- ja tagatuledele. Need on kui ühe teema kaks variatsiooni – bumerangikujulised tagatuled lõpevad kas otse või või tagaluugi sisse (Scenic) või hoopiski tagaluugist väljaspool (Grand Scenic).


  Rendiauto GScenic seest

  Nende loomisel on arvesse võetud paljusid elus ettejuhtuvaid erinevaid vajadusi – näiteks lisaruumi tekitamiseks on võimalik keskmised istmed eemaldada. Grand Scenic versioonil saab kolmanda rea istmed põrandaks kokku klappida, et horistontaalset laadimisruumi suurendada. 

  Salongis on 92 l asjade paigutamiseks – sealjuures 40 praktilist ja kergesti ligipääsetavat panipaika nagu istmealused sahtlid, kahel esimesel istmereal panipaigad põrandas, jahutusega kindalaegas (11 l), libistatav käetoega panipaik keskkonsoolil, topsihoidjad, uksetaskud, taskud istmete tagaküljel…nimekiri on veel pikk. Seega ei ole muret kõigi mänguasjade, elektrooniliste seadmete, ajakirjade ja muu vajaliku kiire ja kerge paigutamisega ning ruumi jääb piisavalt kõigile reisijatele.

  Uus istmepolster on kaetud murrangulise plekkide- ja mustusevastase kattega. 

 • 24.01.2012 17.00

  UUS KAUBIK RENDIKS

  Kaubikute rent on muutunud üha populaarsemaks - ka meie autoparki lisandub veebruaris kaks uut kaubikut Renault Master L2/H2. 


  Kaubiku rent Master vaatega

  Kaubiku Renault Masteri kujundus muudab iga kauba peale-ja mahalaadimise lihtsaks. 

  Kaubiku rent Master eest

   Juurdepääsu kergendab külgmine liuguks, mis muudab mugavaks 1,20 m x 0,80 m euroaluste laadimise.

  Kaubiku rent Master tagant kõrvalt

  Tagauks avaneb kuni 270 kraadi ning on varustatud magnetitega, mis avatud ukse fikseerivad. Pagasiruumi ukselävi on madal, mis muudab lihtsaks laadungi liigutamise, säästes sellega aega. Koormat hoiavad turvaliselt paigal tugevad kinnitusrihmad ja seetõttu pole liikluses kauba pärast vaja muretseda. 

  Kaubiku rent Master tagant

  Kaubiku rendi juures on oluline ka kabiin, kaubiku Renault Masteri kabiin on ruumikas ja samaaegselt funktsionaalne - hea nähtavus, reguleeritav roolisammas ja juhiiste ning madalam müratase. 


  Kaubiku rent Master seest
 • 18.01.2012 16.00

  KOOSTÖÖ AUTORENDI BRONEERIMISSÜSTEEMIGA

  Autorendi tööstus on muutunud üha rohkem konkurentsivõimelisemaks ja seetõttu peame vastu võtma erinevaid väljakutseid. Pikaajalise edu saavutamiseks on vaja uute muudatustega kaasas käia ning suurendada turuosa uute klientide hankimisega. 

  Seetõttu alustasime koostööd autorendi broneerimissüsteemiga CarTrawler. Tegemist on ühe suurima autorendi broneerimisüsteemiga maailmas, millega on liitunud palju autorendifirmasid. Antud teenust kasutatakse lennuliinidel, hotellides ja erinevates turismiagentuurides. Kohad, mis on CarTrawleriga liitunud, saab nüüdsest rentida ka meie autosid. 

  Sellisteks kohtadeks on näiteks www.argusrentals.com ja  www.arguscarhire.com, kus saab otsida, broneerida ja võrrelda erinevaid autorendi pakkujaid üle kogu maailma.  • 05.01.2012 10.30

  PIKAAJALINE AUTORENT SOODSAMALT

  Pikaajaline autorent on nüüdsest 18% soodsam! Kui rentida auto kauemaks kui 30 päeva, kehtivad neile soodushinnad. Pakkumine kehtib kuni 31.maini 2012.

  Sooduskampaanias osalevad sõidukid:

  Rendiauto Opel Corsa
  Opel Corsa
  Kütus: Bensiin
  Mootori töömaht: 1.3 l
  Käigukast: Automaat
  Istekohtade arv: 5
  Uste arv: 5
  Kliimaseade: Jah
  Rendiauto Opel Astra
  Opel Astra
  Kütus: Bensiin
  Mootori töömaht: 1.4 l
  Käigukast: Manuaal
  Istekohtade arv: 5
  Uste arv: 5
  Kliimaseade: Jah
  Rendiauto Renault Megane II
  Renault Megane II
  Kütus: Bensiin
  Mootori töömaht: 1.6 l
  Käigukast: Manuaal
  Istekohtade arv: 5
  Uste arv: 5
  Kliimaseade: Jah
  Rendiauto renault Megane III
  Renault Megane III
  Kütus: Bensiin
  Mootori töömaht: 1.6 l
  Käigukast: Manuaal
  Istekohtade arv: 5
  Uste arv: 5
  Kliimaseade: Jah

First « Previous6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15  | Next »