Blogi

ABC Rent autorent » Autorent » Blogi

 • 21.11.2011 14.02

  AUTORENT SOODSAMALT

  Käes on sooduskampaania aeg! Kuni 19.detsembrini saate meie käest autorenti soodsamalt, valida saab nelja rendiauto vahel. Mine autot rentima

  Erihindadega rendiautod on:

  Rendiauto Opel Corsa
  Opel Corsa Stiilne sõiduauto, mis sobib nii sõpradega kui ka perekonnaga sõitmiseks, samas on hea kaaslane ka ühele.Corsa sisu on sama stiilne kui välimus - luksuslikult mugavad istmed, sarnase stiiliga uksed ja armatuurlaud, lakkviimistlusega pinnad, mahedalt valgustatud juhtimisseadmed ja uuenduslik salong, milles kõik on just vajalikus kohas.

  Rendiauto Opel Astra
  Opel Astra Muljetavaldav sõidauto, mille ruumikus, panipaigad ja muud mugavuselemendid teevad sõidust rõõmsa kogemuse. Astra salongis on näidikud selgelt nähtavad ja juhtseadmed on ergonoomiliselt paigutatud, et juhtimine oleks mugav ja intuitiivselt lihtne. See kõik loob tõeliselt kvaliteetse salongi.
  Rendiauto Renault Megane II
  Renault Megane II Efektne sõiduauto, mis sobib nii linnas liiklemiseks, kui ka rahulikeks sõitudeks mööda maanteed. Pakub puhast sõidurõõmu niisama kõrgel tasemel, kui lubab tema lennukas disain. Kõrgetasemeline turvavarustus pakub kaitset kõigile sõitjatele võrdselt. Ta on energiline ja sportlik ja pakub sõidunaudingut ka nõudlikumale juhile.

  Rendiauto renault Megane III
  Renault Megane III Harmooniline sõiduauto, mille istmete mugavus on sobilik ka pikkadeks sõitudeks. Megane'i luukpära mõjub ühtaegu dünaamiliselt ja usaldusväärselt. Järsu kaldega esilaternad, täpsed ja jõulised kerejooned, harmoonilised proportsioonid. Nii kerejoonte filigraansus kui viimistluse kvaliteet mõjub ühtaegu võrgutavalt ja majesteetlikult.
 • 18.11.2011 15.22

  SOODUSHINDADEGA AUTORENT

  Nüüdsest näete meie kodulehel rendiautot broneerides kampaaniate ajal soodushinna teenusmärki  Soodne autorent.

  Kui rendiauto pildi paremal all ääres on  Soodne autorent Tallinn-märk, käib meil kampaania ja meie autorent on soodsamate hindadega. Vaata autorendi hinnakirja!

  Näiteks: Rendiauto Opel Corsa pilt näeb kampaania ajal välja selline:

  Rendiauto Corsa • 27.09.2011 14.00

  Uus kontor avatud

  Avatud on uus kontor Ülemiste Citys, Lõõtsa 6 Tallinn lennujaama vahetus läheduses.

  Nüüd saame väga kiirelt ja mugavalt teenindada just lennujaamast saabuvat ja lahkuvat klienti.

  Oodatud on kõik kliendid, kes vajavad autorendi teenust.

  Asukoha kaart:

  Lõõtsa tn rendiautodFirst « Previous6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15]  | Next »