Blogi

ABC Rent autorent » Autorent » Blogi

 • 24.01.2019 13.18

  Toetame laskesuusatamist!

  ABC Rent Eesti AS armastab sporti ja on seetõttu pikki aastaid toetanud erinevaid spordiorganisatsioone.


  Meil on suur rõõm, et sel hooajal oleme lisaks laskesuusataja Martin Remmelgale, sponsoriks lausa tervele Eesti Laskesuusa Liidule!  Otsustasime Eesti Laskesuusa Liidu sponsoriks hakata sest leiame, et andes oma panuse ühele kõige kiiremini populaarsust koguvale talvespordialale, oleme abiks nii selle ala, kui ka üldise spordi teadlikkuse tõstmisel ja edendamisel. 
  Laskesuusatamine on üha enam populaarsust koguv spordiala, mida tõestab ka fakt, et selle hooaja esimesed võistlused meelitasid telekate ette ligi 100 000 vaatajat. Oleme uhked meie sportalaste pingutuste üle ja hoiame neile alati pöialt.  Laskesuusa Liidu kasutuses on meie poolt mugavad ja mahukad Renault Trafic ja Master bussid, mis sõidutavad nii sportlasi, kui hooldetiimi.


  laskesuusa buss  Eesti Laskesuusa koondisesse kuuluvad: Johan Talihärm, Johanna Talihärm, Kadri Lehtla, Kalev Ermits, Kauri Kõiv, Martin Remmelg, Meril Beilmann, Regina Oja, Rene Zahkna, Roland Lessing, Susan Külm, Tuuli Tomingas.


  laskesuusa koondis  ABC Rent Eesti autorent sponsoreeritavate hulka kuuluvad veel: Eesti Võrkpalli Liit, rattaspordiharrastajate ühing Passion for Adventure, TalTech Tantsutüdrukud, TalTech spordiklubi ja motosportlane Urmo Käosaar.


 • 04.01.2019 12.48

  Jaanuari eripakkumine: 2=3* ja 5=7* soodustus ka väikebussidele!

  Uuel aastal, uue hooga!
  Alustame aastat suurepärase uudisega, sest just jaanuaris kehtivad ABC Rent klientide lemmikkampaaniad 2=3* ja 5=7* ka väikebussidele! Nüüd on õige aeg teha teoks oma ammune unistus suusareisist, kolida või nautida sõidurõõmu suurema seltskonnaga, sest näiteks Renault Traficusse mahub veel 8 sinu sõpra.
  Meie kaubikute ja väikebussidega saate tutvuda SIIN
  Haara võimalusest! 

  traff  Reeglid:
  5=7* 
  *Kampaania kehtib kõikidele sõidukitele välja arvatud Renault Master!
  *Kampaania kehtib perioodil 07.01.2019 - 31.01.2019
  *Kampaaniapakkumine kehtib kuni 15-päevase autorendi korral
  *korraga kehtib vaid üks soodustus

  2=3*
  *Kampaania kehtib kõikidele sõidukitele välja arvatud Renault Master!
  *Kampaania kehtib perioodil 07.01.2019 - 31.01.2019
  *Kampaania 2=3 kehtib sõiduki rentimisel reedest esmaspäevani
  *korraga kehtib vaid üks soodustus

 • 31.10.2018 12.29

  Sea sõiduk talveks valmis!


  Liiklustingimused ja kliima halvenevad hilissügisel iga päevaga ja nii nagu meie vahetame külmade ilmade saabumisel oma garderoobi soojema vastu, tuleks ka oma sõiduk karmiks talveperioodiks ette valmistada.


  1) Vaata üle oma klaasipühkija kojamehed- praegusel aastaajal sajab tihti kas lund või lörtsi ning hea nähtavus on ülioluline!

  2) Rehvid, rehvid, rehvid- veendu, et möödunud talvest alles jäänud talverehvid liiga kulunud pole ja algava hooajal sind turvaliselt teel hoiavad.
  Kui alles ootad rehvivahetusaega või pole oma rehvide seisukorras kindel, siis ära sea end ja teisi ohtu ning rendi vahepealseks ajaks sõiduk ABC Rendist. Autorent meiega on lihtne!

  3) Külmemate ilmade saabudes on kasulik hoida kütusepaaki võimalikult täis ning vältida pooltühja kütusepaagiga sõitmist, sest nii hoiab ära temperatuuride erinevusest tekkida võiva kondensvee tekkimise kütusepaagi seinale.

  4) Kui su auto aku on vanem, kui 4-5 aastat, lase see üle vaadata. Sa ei taha ju pakasega teele jääda?

  5) Varu autosse jääkraabis, labidas, taskulamp ja kindlasti kontrolli üle auto esmaabipakk, et seal oleks ka termotekk juhuks, kui pead külmas autos viibima kauem, kui sooviks.  rehvid all
  Nautige saabuvat talve ja olge liikluses ettevaatlikud!
  ABC Rent Eesti autorent

 • 09.10.2018 11.52

  Rabaringreis linnamaasturiga

  Aga mis oleks, kui kasutaks veel sooje sügisilmasid ära ja läheks õige Eestimaa rabaringreisile?

  Alustage oma teekonda meie Lõõtsa tn kontorist ja valige endale sobiv rendiauto, meie soovitame näiteks Renault Kadjarit, mis on hea kaaslane nii linnateedel kui ka mägisemal maastikul. Päevane autorendi hind alates 21€.


  kadjar


  Esimesena suunduge Kakerdaja rabasse. Tegemist on paljude loodusemeeste ja loodusfotograafide meelest Eesti ühe ilusaima rabaga. Seda läbib laudtee, millel pikkust 4-5 kilomeetrit.

  kakerdaja  Järgmisena võtke suund Raplamaal asuvasse Mukri loodusrajale, kus ootab teid ka avatud lõkkease grillrestiga, et enne uue raba vallutamist keha kinnitada.

  mukri


  Kolmandana minge vallutage Marimetsa matkarada ja tehke pilte vaatetornis. Kokku 9 km pikkune edasi-tagasi rada annab hea võimaluse tutvuda erinevate elupaikadega: raja algusosas olev pinnastee kulgeb mööda metsasihti, hiljem heinamaal, seejärel kuusikus piki Marimetsa oja kallast ning jõuab üle Kureselja mäe rabaservale.
   
  marimetsa2


  Kui jõudu/aega on veel üle, siis käige läbi ka Valgejärve matkarajalt.
  See Läänemaa-Harjumaa piiril kulgev teekond on tavalistest rabamatkadest natuke erinev. Valgejärv on tegelikult kinnikasvanud ja valgepõhjaliste (lubjarikaste) veesilmadega jääaja jäänuk, mida saab avastada üle järve ehitatud laudteed pidi kulgedes. Seega on see teekond omapärasem, kuid tüüpilist rabamaastikku on jälle vähem.


  Kokku puhast sõidurõõmu 367 km jagu!  map


  Aitäh fotode eest baltic.nature!

« Previous1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10  | Next » Last