Blogi

ABC Rent autorent » Autorent » Blogi

 • 24.04.2018 16.59

  Toetame sporti, tee ka ise!


  ABC Rent Eesti AS on pikki aastaid toetanud erinevaid spordiorganisatsioone. 2017/2018 hooajaks pikendasime sponsorlepinguid selliste pikajaliste partneritega nagu TTÜ Tantsutüdrukud, MTÜ TTÜ Spordiklubi, Eesti Võrkpalliliit, MTÜ J&U Speedway Racing Team
  Sel hooajal lisandus meie sponsoreeritavate perre ka uusi liikmeid. 

  Näiteks otsustasime panustada laskesuusataja Martin Remmelga tegemistesse, kes saab nüüd muretult võistlustele sõita Renault Megane III roolis.  „Olen pärit Hiiumaalt, aga parimad treeningvõimalused laskesuusatamiseks on loodud Otepääle. See tähendab palju liikumist sisuliselt Eesti ühest otsast teise. Mul on ülihea meel, et ABC Rent on usaldanud minu käsutusse universaalkerega Renault Megane’i, mis mahutab kogu minu spordivarustuse ja viib mind mugavalt nii treeningutele kui ka koju puhkama!"- Martin Remmelg 

  Lisaks suusaspordile toetame ka Passion for Adventure-i, mis on 2015 aastal rattaspordiharrastajatele loodud ühing, ühendades endas nii jalgrattaüritusi, kui 2017 oktoobris loodud uut triatloniklubi "Tripassion”. PFA on läbi viinud mitmeid edukaid üritusi, kus pedaaliti Tallinnast Pariisi, ümber Helsingi lahe ning samuti ei saa unustada iga-aastaseid "Kevadklassikuid” , mis on saanud nende edukaimaks ürituseks. 

  Oleme uhked oma sponsoreeritavate üle ja elame neile nende tegemistes kaasa. Peame oluliseks panustada sporti ning teeme omalt poolt kõik, et sportlik mõtteviis jõuaks rohkemate inimesteni!

  Oluline on olla aktiivne ja liikuda rohkem. Sport aitab parandada nii vaimset kui füüsilist vastupidavust. Liikumine annab jõudu, maandab pingeid ja lõõgastab väsinud vaimu. Oluline on iga päev kas või natukenegi liigutada, käia kõndimas, jooksmas või rattaga sõitmas. Füüsiline aktiivsus on eriti oluline, kui pead tegelema pingutust nõudva vaimse tegevusega, kuna see aitab parandada aju verevarustust. 
  Leia ka Sina sobiv võimalus end liigutada ning tee seda regulaarselt!  Martin Remmelg 
  Laskesuusataja Martin Remmelg  TTÜ tantsutüdrukud
  TTÜ Tantsutüdrukute autod

  TTÜ korvpall
  MTÜ TTÜ Spordiklubiga lepingut sõlmimas

  PFA
  Passion for Adventure

  Urmo
  MTÜ J&U Speedway Racing Team- Urmo Käosaar

 • 24.04.2018 16.39

  ABC Rent autorent blogi. Tere tulemast!

  ABC Rent on eestimaine autorent, mis tegutseb Tallinnas juba aastast 2007. Koos Eesti Vabariigiga, on ka meil käimas tähtis juubeliaasta, mille raames leiate palju huvitavaid eripakkumisi!

  ABC Rendiga on autorent imelihtne, sõiduki valimisest kuni lepingu sõlmimiseni kulub vaid 90 sekundit.

  Teeme omalt poolt kõik, et autorent oleks teile mugav ja turvaline, igapäevaselt abistavad teid meie esindustes 2 konsultanti, kes aitavad nii sobiva sõiduvahendi valimisel kui ka soovi korral toovad sõiduki teile sobilikku asukohta.

  ABC Rent autopargis leidub sõidukeid igale maitsele: pereautod, mahtuniversaalid, väikebussid, linnamaasturid, pulmaautod jne!

  Meie bloginurgast leiate tulevikus kirjutisi erinevate automudelite kohta, kuidas ja miks autot rentida, põnevaid sõidunippe, meelelahutust jpm!

  Autorent ei pea olema keeruline- tule rendi auto meilt ja veendu ise!


  ABC Rent sünnipäevatort
 • 25.10.2017 13.53

  ABC Rent tõusis kümnendaks juubeliks Eesti suurimate autorendifirmade sekka

  Suurim Eesti päritolu autorendifirma ABC Rent Eesti tähistab kolmapäeval, 25. oktoobril kümnendat juubelit ning on selle ajaga kasvanud enam kui kolmesajalise autopargiga ja miljonikäibega ettevõtteks.

  "Kümne aasta eest majanduskriisi oludes autorendi ärisse sisenedes mõistsime, et kliimas, kus autorendi kõrghooaeg kestab vaid kaks kuud, on riskantne ehitada äritegevust üles üksnes lühirendipargile," meenutas ettevõtte juhatuse liige Palmi Lindjärv. "Seetõttu hakkasime klientidele pakkuma ka pika rendi teenust nii tavalise kui täisteenusena. Selle aja jooksul on muutunud palju ka lühirendi kliendi eelistus. Kui varem oli kliendi jaoks oluline eelkõige hind ja sobisid lihtsad autod, siis nüüd on hinnast tähtsam auto mugavus ja kõrge varustustase. Enam soovitakse ka kallimaid autosid. Näiteks ei soovi klient enam rentida autot, millel puudub automaatkäigukast, elektriaknad, püsikiiruse hoidja või Bluetoothi ühendamise võimalus."

  2007. aasta sügisel asutatud ABC Rent Eesti on kümne aastaga tõusnud Eestis tegutsevate autorendiettevõtete seas suuruselt 4.-6. kohale rahvusvaheliste autorendikontsernide järel ning pakub viimastele tulist konkurentsi.

  Viie töötajaga ettevõtte autopark koosneb 302 sõidukist, millest 167 on lühirendis ja 135 pikaajalisel rendil; ettevõtte autopargist leiavad autorendi kõrghooajal ja autode nappuse korral täiendust ka konkurendid. ABC Rent Eesti autoparki kuuluvad valdavalt vähem kui kahe aasta vanused sõidukid.

  Esimese Eesti päritolu autorendifirma kümne aasta täitumise puhul pakub ABC Rent klientidele kõigilt internetist sõlmitud lepingutelt ka 10% soodustuse, mille kasutamiseks tuleb kasutada sooduskoodi 'AbcRent10'

  ABC Rent Eesti AS on kohalikul kapitalil põhinev ettevõte, mis pakub nii pika- kui lühirenditeenuseid. Viie töötajaga ettevõtte 2017. aasta esimese kaheksa kuu käive oli 968 tuhat eurot.

  Lisainfo:

  Palmi Lindjärv
  juhatuse liige
  ABC Rent Eesti AS
  +372 5661 9987
  palmi.lindjarv@abc.ee
  www.abcrent.eu


 • 05.07.2016 10.00

  SCENIC XMOD PEREAUTO RENTIMISEKS

  Meie uus rendiauto Renault Scenic Xmod on suurepärane pereauto, sõidukis on suur pakiruum ning mitmeid erinevaid panipaiku. Abc Rendi poolt pakutav rendiauto on automaatkäigukastiga, millel on püsikiirusehoidja kiirusepiirajaga ning vihmasensor parema sõidumugavuse tagamiseks. Lisaks on Scenic Xmod'il soojendusega küljepeeglid, mis on elektriliselt reguleeritavad. 
  Scenic Xmod rendiauto
« Previous1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10  | Next » Last