KIA CEED KAMPAANIA 2017

ABC Rent autorent » Autorent » Kasulik teada » KIA CEED KAMPAANIA 2017

KIA CEED KAMPAANIA 2017                   

 

Kampaania tingimused on dokument, mis reguleerib ABC Rent Eesti AS (edaspidi Korraldaja) poolt korraldatava kampaania põhimõtteid ja reegleid, mis on kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.

 

1. Kampaania korraldaja on ABC Rent Eesti AS.

2. Kampaania kestab ajavahemikul 01.07.2017-17.07.2017

3. Auhinnaks on Kia Ceed kasutusõigus 7 päevaks. Auhind loositakse välja kõikide ABC Rent Eesti Facebooki kampaania postituse kommenteerijate vahel.

4. Võitja selgitatakse välja ABC Rent Eesti kontoris loosi teel, mille kohta avaldatakse teade 17.07.2017.

5. Vahetult peale kampaania lõppu ehk 17.07.2017 kell 16:00 loositakse välja võitja, kelle nimi avaldadakse ABC Rent Eesti AS Facebooki leheküljel.

6. Kui võitja pole ühe tööpäeva jooksul reageerinud võidust teavitamise teatele, siis loositakse kampaanias osalenute vahel välja uus võitja.

7. Kampaanias ei tohi osaleda ABC Rent Eesti AS töötajad ning nende pereliikmed.

8. Kõik Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud. Korraldajale jääb õigus muuta kampaania reegleid, teavitades sellest eelnevalt avalikkust läbi mõne massimeediakanali.

9. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja/või auhind võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt meedia vahendusel.

Korraldaja loeb vääramatuks jõuks asjaolu, mida Korraldaja ei saa mõjutada ja mõistlikkuse põhimõttest lähtudes ei saa temalt oodata, et ta kampaania väljakuulutamise ajal selle asjaoluga arvestaks või seda väldiks.

10. Kampaanias osalejatel on õigus esitada kampaania osas pretensioone kuni 18.07.2017, tehes seda kirjalikult ning edastades need ABC Rent Eesti Ülemiste kontorisse aadressil Lõõtsa 8a, Tallinn. Kõikidele pretensioonidele vastatakse alates nende kättesaamisest 14. kalendripäeva jooksul.

11. Tutvu kindlasti ka ABC Rent Eesti AS-i teenuse üldtingimustega.

12. Küsimuste korral võtke ühendust meie klienditeenindajatega aadressil info@abcrent.eu või saatke teade Facebooki kaudu. Kiire vastus garanteeritud!